Ekologiczna księgowość online

Pełna księgowość to mój ulubiony sposób prowadzenia rozliczeń przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowemu księgowaniu zarówno faktur sprzedaży i kosztowych a także wyciągów bankowych przedsiębiorca ma pełen obraz wyników finansowych swojej firmy, tj. również stanu swoich zobowiązań i należności.

EDYTA MENCEL
Szefowa Kancelarii Podatkowej Mencel

Uzyskaj wycenę

Zależy Ci na czasie? Nie ma problemu. Uzyskaj błyskawiczną wycenę i od razu rozpocznij współpracę z Twoim nowym biurem rachunkowym.

Online_1

Ekologiczna księgowość online

Moje biuro jest w pełni zdigitalizowane.

Mogą Państwo przesyłać dokumenty w wersji elektronicznej, korzystać ze wsparcia online, prowadzić wszelkie sprawy podatkowe bez konieczności drukowania i tracenia czasu na dojazd.Korzystam z zaawansowanego oprogramowania zarówno w zakresie usług, jak też ochrony informacji poufnych i danych osobowych. Dysponuję możliwością zintegrowania systemów biura z wybranymi systemami CRM, które są używane w Państwa firmach. 

Księgowość online to aktualnie najskuteczniejszy i najbardziej korzystny dla klientów model prowadzenia spraw księgowych i podatkowych. Dlatego zdecydowałam się przejść wyłącznie na dokumentację elektroniczną. Zapewni ona Państwu:

  • Oszczędność czasu – Przesłanie dokumentów drogą elektroniczną jest znacznie szybsze i tańsze niż dostarczenie ich do biura. Ponadto dokumenty w wersji elektronicznej są od razu gotowe do pracy nad nimi, co ułatwia nam pracę, a Państwu umożliwia uzyskanie szybszej informacji zwrotnej w sprawach nagłych.

  • Bezpieczeństwo informacji – Wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania i połączeń szyfrowanych sprawia, że dokumentacja elektroniczna jest znacznie bezpieczniejsza od tradycyjnej. Zminimalizowane zostaje ryzyko przypadkowej utraty dokumentów lub sytuacji gdy dostaną się one w niepowołane ręce. Dokumenty elektroniczne nie trafią też nigdy w ręce pośredników np. kurierów.

  • Komfort współpracy – Wykorzystanie możliwości jakie daje księgowość online znacznie ułatwia obieg dokumentów, także wewnętrznych. Żadne dokumenty o charakterze księgowym nie muszą być drukowane, przechowywane, ani powierzane pracownikom. Ewentualne rozmowy mogą odbyć się za pośrednictwem komunikatorów internetowych, co pozwala spotkać się osobom pracującym w różnych lokalizacjach bez konieczności odbywania podróży służbowych.

Ponadto korzystanie z dokumentów elektronicznych jest znacznie bardziej ekologiczne, a ja zbyt lubię naszą planetę, by ją zaśmiecać.