E-commerce

Mencel

Pełna księgowość to mój ulubiony sposób prowadzenia rozliczeń przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowemu księgowaniu zarówno faktur sprzedaży i kosztowych a także wyciągów bankowych przedsiębiorca ma pełen obraz wyników finansowych swojej firmy, tj. również stanu swoich zobowiązań i należności.

EDYTA MENCEL
Szefowa Kancelarii Podatkowej Mencel

Uzyskaj wycenę

Zależy Ci na czasie? Nie ma problemu. Uzyskaj błyskawiczną wycenę i od razu rozpocznij współpracę z Twoim nowym biurem rachunkowym.

Ecommerce_1

E-commerce

E-commerce jest dziś standardowym modelem świadczenia usług i sprzedaży produktów. Dla firm jest to sposób na ograniczenie kosztów, rozszerzenie grupy docelowej oraz zebranie informacji zwrotnych. Dla klientów, internetowe zakupy są wygodne i bezpieczne.  

Działając w tej branży doskonale Państwo wiedzą, że księgowość e-commerce należy prowadzić z większą dokładnością niż w przypadku tradycyjnej sprzedaży. Dlatego właśnie warto zwrócić się do mnie prowadząc działalność opartą o sprzedaż internetową. 

Pomagam rozliczyć międzynarodowe dostawy towarów i usług, zintegrować nowoczesne systemy płatności z oprogramowaniem księgowym, a także wybrać najkorzystniejsze formy opodatkowania działalności. 

Pracuję z branżą e-commerce od jej początków w Polsce, doskonale orientuję się w realiach rynkowych i wraz ze współpracującymi doradcami podatkowymi stale wyszukujemy dla swoich klientów najlepsze rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów podatkowych. 

Jeśli działają Państwo w branży e-commerce – zapraszam do mnie!