Zeznania podatkowe

Mencel

Pełna księgowość to mój ulubiony sposób prowadzenia rozliczeń przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowemu księgowaniu zarówno faktur sprzedaży i kosztowych a także wyciągów bankowych przedsiębiorca ma pełen obraz wyników finansowych swojej firmy, tj. również stanu swoich zobowiązań i należności.

EDYTA MENCEL
Szefowa Kancelarii Podatkowej Mencel

Uzyskaj wycenę

Zależy Ci na czasie? Nie ma problemu. Uzyskaj błyskawiczną wycenę i od razu rozpocznij współpracę z Twoim nowym biurem rachunkowym.

zeznania podatkowe

Zeznania podatkowe

Przygotowuje i składam w imieniu moich klientów zeznania oraz deklaracje podatkowe. Warto skorzystać z mojego wsparcia, zwłaszcza gdy osiągają Państwo przychody z nietypowych źródeł lub znaleźli się Państwo w skomplikowanej sytuacji podatkowo-prawnej.

Kiedy warto powierzyć mi zeznania podatkowe?

Zeznania podatkowe dotyczą każdego przedsiębiorcy i większości osób osiągających przychody. Mogę pomóc Państwu z dowolnym zeznaniem podatkowym, jeśli zwrócą się do mnie Państwo odpowiednio wcześnie. Szczególnie chętnie podejmuję się przygotowania zeznań i deklaracji w przypadku konieczności:

  • Rozliczenia przychodów z kryptowalut, papierów wartościowych, praw majątkowych;
  • Uwzględnienia działalności transgranicznej i międzynarodowej;
  • Umiejscowienia w systemie prawnym unikalnych produktów i modeli biznesowych;
  • Rozliczenia przekształceń w ramach grupy kapitałowej;
  • Przedstawienia dokumentacji w celu uzyskania dotacji lub finansowania zewnętrznego.

Mogą Państwo liczyć na mnie w sprawach trudnych, nietypowych, wymagających wiedzy z zakresu IT i prawa międzynarodowego.

Korekty zeznań podatkowych

Póki nie pojawi się kontrola skarbowa, zeznania wadliwe zeznania podatkowe można korygować i poprawiać. Niekiedy jest to nawet wymagane przez prawo jak w przypadku niewykorzystanej ulgi na osobiste cele mieszkaniowe, czy tak zwanej “ulgi na złe długi”. 

Zawsze kiedy wiedzą Państwo, że złożona deklaracja lub zeznanie nie odpowiada prawdzie i może zostać podważone, warto skontaktować się ze mną. Często jestem w stanie pomóc, całkowicie usuwając zagrożenie, jakie niosłaby za sobą kontrola w przypadku nieprawidłowo złożonego zeznania. 

Zeznania podatkowe są jak zeznania przed sądem – muszą być jednocześnie prawdziwe i przemyślane.