Wyciąg w formacie MT940 – jak go pobrać z Santander?

Twoje biuro rachunkowe potrzebuje od Ciebie plik z banku MT 940 z historią rachunku a Ty nie wiesz, jak go pobrać?

Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję wskazującą krok po kroku – jak pobrać wyciąg bankowy w formacie MT940.

Wyciąg elektroniczny w formacie MT940 jest dostępny w kilka chwil – możesz go bardzo szybko i łatwo pobrać na komputer lub smartfon. To komfortowe rozwiązanie, które nie generuje zbędnych kosztów i straty czasu na korespondencję z bankiem. Jak pobrać eWyciąg MT940 z Santander? Oto krótka instrukcja, krok po kroku.

Instrukcja do obrazka:

1. Logowanie do banku Santander.

2. Zakładka „Finanse” -> „Pulpit”

3. Opcja „eWyciąg”.

4. Wybór formatu pliku i okresu, za który chcemy pobrać e-wyciąg.

Pojawi się nowe okno, w którym należy wybrać format pliku – zaznaczamy pole „MT940 rozszerzony ” w formacie „UTF-8” , a następnie wybieramy okres, za który chcemy pobrać e-wyciąg.

Jak widzisz, cała operacja jest bardzo prosta i zajmie Ci dosłownie kilka chwil (w zależności od prędkości łącza internetowego jakim dysponujesz). Wystarczy wykonać 4 kroki i eWyciąg masz już na swoim urządzeniu. eWyciąg w formacie MT940 jest gotowy do zaimportowania do systemu księgowego.

Udostępnij:

Zamów rozmowę z Księgowym

Zamów teraz rozmowę z naszym doświadczonym księgowym, który pomoże Ci uporządkować księgi i zoptymalizować koszty. Dzięki naszej pomocy możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że aspekty finansowe są w najlepszych rękach