Księgowość IT

Mencel

Pełna księgowość to mój ulubiony sposób prowadzenia rozliczeń przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowemu księgowaniu zarówno faktur sprzedaży i kosztowych a także wyciągów bankowych przedsiębiorca ma pełen obraz wyników finansowych swojej firmy, tj. również stanu swoich zobowiązań i należności.

EDYTA MENCEL
Szefowa Kancelarii Podatkowej Mencel

Uzyskaj wycenę

Zależy Ci na czasie? Nie ma problemu. Uzyskaj błyskawiczną wycenę i od razu rozpocznij współpracę z Twoim nowym biurem rachunkowym.

IT_1

Księgowość IT

Prowadzę księgowość zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania w zakresie modelu biznesowego, oferowanych produktów i działalności własnej. Moimi klientami są firmy z branży IT, startupy, a także przedsiębiorstwa wykorzystujące sztuczną inteligencję.

Księgowość rozwiązań eksperymentalnych

Technologia wyprzedza prawo, staje się motorem zmian. Państwa produkty, usługi i metody działania mogą wykraczać poza dzisiejsze ustawodawstwo, które zostanie do nich dostosowane dopiero za klika lub kilkanaście lat. W tym czasie muszą Państwo działać zgodnie z obowiązującymi przepisami, cały czas pamiętając o opłacalności całego przedsięwzięcia. Jak najbardziej mogę tu pomóc. Wyszukiwanie rozwiązań prawno-podatkowych dla branży IT stał się w ciągu ostatnich lat istotną częścią mojej działalności, a także wciągającym hobby. Jeśli są Państwo zainteresowani – chętnie przedstawię swoje sukcesy w tym zakresie i podejmę się przygotowania unikalnych rozwiązań dla Państwa firmy.

Prowadzę księgowość w sprawach, które jeszcze wczoraj uważano za niemożliwe.

Księgowość, digitalizacja i wdrożenia systemów informatycznych

Oprogramowanie, z którego Państwo korzystają tworzy ekosystem. Poszczególne programy mają wspierać się wzajemnie, redukując potrzebną pracę do minimum. Każde wdrożone rozwiązanie wpływa na możliwości firmy, jakość pracy zespołu i rozliczenia księgowo-podatkowe. Dlatego zamiast najpierw wdrażać innowacje w firmie, a potem nie mając już odwrotu, sprawdzać jakie przyniosły one skutki podatkowe, warto od początku zadbać o integrację całości. Decydując się na wdrożenie nowego rozwiązania informatycznego, mogą skorzystać Państwo z mojej pomocy i doświadczenia w  tym zakresie.